O nas

Awesome Image
Awesome Image

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem opon.

Doskonale dbamy o samochody i opony, które powierzają nam Klienci, zapewniając profesjonalne naprawy i usługi serwisowe.

Decydując się na naszą firmę, zyskują Państwo pewność dobrze wykonanej pracy, pełnej dokładności i naprawdę starannych działań.

Nasze bogate doświadczenie wykorzystujemy podczas każdego zleconego nam zadania, co owocuje fachowym wykonawstwem zleceń, wysoką jakością i rzetelnością.

Nasz serwis opon jest doceniany przed wielu zadowolonych Klientów.


W ofercie naszej firmy znajdują się opony ciężarowe, dostawcze, osobowe, rolnicze i przemysłowe.

Nasze certyfikaty

Opis firmy

LOGO_Dbica_-kolor

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem opon. Doskonale dbamy o samochody i opony, które powierzają nam Klienci, zapewniając profesjonalne naprawy i usługi serwisowe. Decydując się na naszą firmę, zyskują Państwo pewność dobrze wykonanej pracy, pełnej dokładności i naprawdę starannych działań. Nasze bogate doświadczenie wykorzystujemy podczas każdego zleconego nam zadania, co owocuje fachowym wykonawstwem zleceń, wysoką jakością i rzetelnością.

Dane teleadresowe

Licznik odwiedzin

000065697

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 20:00,
Sobota: 07:00 - 15:00, Niedziela: nieczynne

Search

Polish English German Russian Ukrainian

Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.

ads