Serwis mobilny

Opony ciężarowe i opony do samochodów osobowych wymagają równie starannych działań serwisowych. Opony pełnią w samochodzie niezwykle ważną funkcję, o czym nie trzeba nikogo przekonywać. Prawidłowo dopasowane, zamontowane i wyważone są przecież konieczne do wygodnego i – przede wszystkim – bezpiecznego prowadzenia każdego pojazdu, niezależnie od tego, czy chodzi o samochód osobowy, czy też ciężarowy. Serwis opon, który gwarantuje owe bezpieczeństwo i wygodę, jest więc bezsprzecznie doceniany i poszukiwany. Jeśli zależy na nim również Państwu, proponujemy skorzystać z usług firmy Serwis opon Luk Sp. z o.o.

Opis firmy

LOGO_Dbica_-kolor

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem opon. Doskonale dbamy o samochody i opony, które powierzają nam Klienci, zapewniając profesjonalne naprawy i usługi serwisowe. Decydując się na naszą firmę, zyskują Państwo pewność dobrze wykonanej pracy, pełnej dokładności i naprawdę starannych działań. Nasze bogate doświadczenie wykorzystujemy podczas każdego zleconego nam zadania, co owocuje fachowym wykonawstwem zleceń, wysoką jakością i rzetelnością.

Dane teleadresowe

Licznik odwiedzin

000063508

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 20:00,
Sobota: 07:00 - 15:00, Niedziela: nieczynne

Search

Polish English German Russian Ukrainian

Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.

ads